image_pdfimage_print

Hierbij de concept-teamindelingen voor de seniorenteams voor het seizoen 2016-2017. Met het woordje concept bedoelen we niet dat er nog (veel) tussen de teams geschoven zal worden, maar dat er nog enkele spelers onzeker zijn er nog geplaatst kunnen worden en bij dames 3 en heren 3 nog geen duidelijkheid is over de coaching. Voor vragen kun je terecht bij de TC: Reinier, Rik en Eelco.

 

 

Heren 1

Spelers

  1. Johannes Bult (spelverdeler)
  2. Marnik Agema (buiten)
  3. Meindert Paul Kwast (mid)
  4. Rik Sijtsma (buiten – diagonaal)
  5. Hedzer Wiersma (libero – buiten)
  6. Reinier Kwast (diagonaal)
  7. Sjoerd Tekstra (mid)
  8. Koen Sikkema (buiten)
  9. Ewout Schat (spelverdeler)
  10. Ignarts Bakker (mid)
  11. Stefan de Jong (mid)

 

Trainer/Coach

Bekend

 

Trainingen

dinsdag                               veld 1+2 (wedstrijdveld)             21.00-22.45 (eerste kwartier alleen veld 1)

donderdag         Noorderlicht                                     19.30-21.30

 

Heren 2

Spelers

  1. Klaas Leijenaar (diagonaal – buiten)
  2. Anne Durk Bakker (spel –mid)
  3. Johan van Vliet (mid – buiten)
  4. Eldert Nieveen (mid)
  5. Bob Sijtsma (buiten)
  6. Jelle Kromkamp (buiten)
  7. Rients Leijenaar (buiten)
  8. Pieter Leijenaar (buiten)
  9. Erwin Agema (mid – op papier bij h3)
  10. Alle Taco Schat (mid – alleen thuiswedstrijden).

 

Trainer/Coach

Meindert Paul / coach (tevens speler) Jelle.

 

Training

dinsdag                               veld 1                                                   19.30-21.00

tweede training: nader te bepalen

 


 

Heren 3

Spelers

  1. Rene van der Werf (spelverdeler)
  2. Hendrik Sijtsma (diagonaal – buiten)
  3. Thijs Derks (diagonaal – buiten)
  4. André Ponger (buiten)
  5. Eelco Visser (mid)
  6. Kees van der Meij (buiten)
  7. Jelmer de Jong (mid)
  8. Jan Cornelis vd Schoot (libero).
  9. Dennis Henskens (spelverdeler)
  10. Alle Taco Schat (mid – alleen wedstrijden)
  11. Erwin Agema (traint bij h2)

 

Trainer/Coach

Rik Sijtsma / n.t.b.

 

Training

dinsdag                               veld 2                                                   19.45 – 21.15

 

Heren recreanten

Training

dinsdag                               veld 4                                                   20.45 – 22.00

 

 

 

Dames 1

Spelers

  1. Nienke Marije Schaaf (Buiten)
  2. Liset Roosma (buiten – dia)
  3. Annie Leijenaar (mid)
  4. Jetske Leijenaar (mid)
  5. Anna Schurer (mid)
  6. Iris Hooghiemster (buiten – dia)
  7. Yvette Meirink (spelverdeler)
  8. Regine van der Kooij (buiten)
  9. Anniek Punt (mid)

 

Nog onzeker

Merle Santema (dia – buiten)

 

Trainer/Coach

Bekend / Alle Taco Schat

 

Trainingen

dinsdag                veld       veld 5                                                   19.15 – 21.00

donderdag         Het Vierkant                                     20.00 – 21.45

Dames 2

Spelers

  1. Greta de Valk (buiten)
  2. Anneke de Jong (spelverdeler)
  3. Jorien Hibma (mid)
  4. Tineke Haan (buiten)
  5. Mirjam vd Pol (mid)
  6. Janke Hiemstra (diagonaal)
  7. Tessa Koster (buiten – diagonaal)
  8. Marit van Ingen (mid)
  9. Rixt Borgman (buiten – libero)
  10. Marieke Sinnema (spelverdeler)

 

Nog onzeker

Ute Hahn (dia – spelverdeler – libero)

 

Trainer/Coach

Otto Koster / Yvonne Wienbelt

 

Training

Dinsdag                               Veld 3                                   21.00- 22.30

 

 

Dames 3

Spelers

  1. Dukke Dijkstra (mid)
  2. Sjoukje Sijtsma (mid)
  3. Joukje Loonstra (dia – buiten)
  4. Marleen Visser (buiten)
  5. Sandra de Boer (dia)
  6. Bianca Touring (buiten)
  7. Albertina Bos (spelverdeler)
  8. Janet Storm (mid)
  9. Sabine Kamminga (buiten)
  10. Fokje de Roos (mid)
  11. Wietske Terpstra (alleen trainen)

 

Trainer/Coach

Reinier Kwast / n.t.b.

 

Training

dinsdag                               veld 3                                    19.30- 21.00


 

Dames 4

Spelers

  1. Ilonka Volkers
  2. Femia Hoekstra
  3. Sacha Poldervaart
  4. Maria Zernova
  5. Ursula de Boer
  6. Iris Zorgdrager
  7. Anne van der Schoot
  8. Clarinda de Jager
  9. Annemarie Groot-Lipman
  10. Mirjam Louter (alleen trainen)

 

Trainer/Coach

Marit van Ingen / Jannie van der Werf

 

Training

Dinsdag                               Veld 4                                   19.15- 20.45