image_pdfimage_print

Vacature VVH meisjes C2

Tijdens deze zomerperiode hebben we als jeugdcommissie onze uiterste best gedaan om voor alle teams een trainer te vinden. We hebben bijna alle teams weten te voorzien van een trainer. Echter hebben we voor de meisjes C2 op de dinsdag van 17.30 tot 19.00 uur geen trainer weten te vinden. De spoeling is erg dun en wordt ook steeds dunner. Vandaar dat wij deze oproep eruit doen om toch nog een trainer voor dit team te kunnen krijgen. Misschien hebben wij een trainer over het hoofd gezien. Onze vraag is dus:

Wie wil er op de dinsdagen training gaan geven aan de meisjes C2 van 17.30-19.00 uur???

Als jeugdcommissie zullen we je echt niet “laten zwemmen”. Elke trainer krijgt namelijk elke dinsdag de trainingen die in een bepaalde week moeten worden gegeven. Dit zodat je zelf niet een training hoeft te verzinnen en je alleen hoeft te richten op het geven van de training.

Reacties voor deze functie kunnen worden doorgegeven aan Meindert Paul Kwast, Ilonka Volkers of via het mailadres jc@vvh-harlingen.nl.

Jeugdcommissie VVH