image_pdfimage_print

Volleybalwedstrijden op CMV (Cool Moves Volley) niveau speel je met 4 spelers in het veld dus wij komen minimaal 1 teamgenootje te kort.

Wie komt ons team versterken? 

Wij (Sophie, Fenna en Meike) vinden volleyballen ontzettend leuk en vormen met zijn drieën een sterk, gezellig en gemoedelijk team! Alleen zijn wij nog opzoek naar versterking!

Wie is er tussen de 7 en 11 jaar en heeft zin om ook te komen volleyballen? We trainen op dinsdag- en donderdagmiddag van 16.15 – 17.30 uur in de Waddenhal. Eén keer per 3 á 4 weken spelen wij in toernooivorm een aantal wedstrijden. Lijkt het je leuk om bij ons in het team te komen spelen? Train gerust een keertje vrijblijvend met ons mee om te kijken of jij volleybal net zo’n leuke sport vindt als wij.

Sophia, Fenna en Meike