image_pdfimage_print

Uitslagen  VVH teams

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 apr.VC058 DS 6 - V.V.H. DS 34-025-18, 25-21, 25-21, 25-18
13 apr.Casco Montage / V.V.H. HS 1 - Sudosa-Desto HS 20-414-25, 24-26, 13-25, 19-25
13 apr.V.V.H. MC 2 - VLO MC 11-213-25, 25-14, 12-25
13 apr.V.V.H. DS 1 - HeVoC '89 DS 33-225-11, 19-25, 25-23, 22-25, 15-3
13 apr.V.V.H. MC 1 - VC Sneek MC 31-325-20, 16-25, 12-25, 21-25
13 apr.V.V.H. MB 1 - Rovoc MB 11-311-25, 19-25, 25-16, 18-25
13 apr.Grouw '64 XA 1 - V.V.H. JA 11-225-12, 8-25, 27-29
12 apr.CoVos HS 2 - V.V.H. HS 23-126-24, 25-17, 25-13, 20-25
06 apr.Twister Veracles HS 1 - Casco Montage / V.V.H. HS 11-322-25, 20-25, 23-25, 25-14
06 apr.S.N.V.V. MC 1 - V.V.H. MC 23-025-18, 25-15, 25-21
06 apr.Sudosa-Desto MB 3 - V.V.H. MB 13-125-19, 17-25, 25-20, 25-15
06 apr.Stânfries (IJ) MC 1 - V.V.H. MC 13-221-25, 25-17, 25-17, 22-25, 15-8

We gaan weer beginnen !

Rangen en Standen

Senioren Jeugd
Heren 2e Divisie
#Team Wedstr.Punten
1DIO/Bedum HS 22276
2HHB coaching/CSV HS 12268
3Madjoe HS 12266
4Holtland Accountants Set Up (IJsselmuiden) HS 12266
5Lycurgus HS 22259
6Twister Veracles HS 12258
7Voorsterslag/VC Zwolle HS 22258
8Banzo / Side-Out HS 12252
9Sudosa-Desto HS 22249
10Innofique / S.V.I. HS 12243
11Krathos HS 12239
12Casco Montage / V.V.H. HS 12226
Meisjes B Hoofdklasse
#Team Wedstr.Punten
1CoVos MB 122103
2Rovoc MB 12287
3DSVS MB 12281
4VC058 MB 12277
5S.N.V.V. MB 12261
6Impala MB 22249
7V.V.H. MB 12246
8DIO/Bedum MB 12244
9Sudosa-Desto MB 32244
10HeVoC '89 MB 12231
11VC Drachten MB 12228
12Oranje Nassau MB 1229
Heren 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1S.V.M. HS 12294
2VC Sneek HS 32286
3Staveren HS 12275
4CoVos HS 22273
5D.B.S. HS 32263
6NOK/BEO HS 12259
7vc Bolsward HS 32256
8V.V.H. HS 22250
9Far Ut HS 12233
10Tsjûkemarders HS 22233
11s.v. De Walde HS 12229
12Oeverzwaluwen HS 1229
B jongens 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1V.V.H. JB 11026
2S.N.V.V. JB 11022
3Stasko XB 1914
4vc Bolsward XB 11010
5Punt Ut XB 190
Dames 1e klasse
#Team Wedstr.Punten
1Oeverzwaluwen DS 122105
2VC Drachten DS 12276
3vc Bolsward DS 32272
4CoVos DS 22268
5VoVeSa DS 12265
6D.B.S. DS 22252
7V.V.H. DS 12252
8VC/Zeus2K DS 12246
9S.N.V.V. DS 22241
10HeVoC '89 DS 32234
11Makkum DS 12233
12S.V.W. DS 32216
B meisjes 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1WISKY MB 11647
2Staveren MB 21634
3VC Sneek MB 41634
4V.V.H. MB 21630
5N.O.K. MB 11627
6S.V.W. MB 21621
7O.T.I.B. MB 31615
8vc Bolsward MB 3167
9v.c. Joure MB 4161
Dames 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1CoVos DS 32088
2vc Bolsward DS 52082
3WISKY DS 12072
4VLO DS 12072
5V.V.H. DS 22050
6Far Ut DS 12043
7Swette Switters DS 32043
8S.N.V.V. DS 32042
9Top en Twel DS 12030
103VF/D.B.S. DS 42021
11Oudehaske DS 1207
C meisjes 1e klasse
#Team Wedstr.Punten
1S.V.W. MC 11888
2VC Sneek MC 31862
3DSVS MC 11861
4Stânfries (IJ) MC 11855
5CoVos MC 21841
6Makkum MC 11839
7vc Bolsward MC 21839
8V.V.H. MC 11838
9VC058 MC 21823
10vc Bolsward MC 3184
Dames 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1Swette Switters DS 222101
2S.N.V.V. DS 42286
3SBO DS 12286
4Leevoc DS 32268
5VC058 DS 62267
6VC058 DS 42262
7V.V.H. DS 32251
8VoVeSa DS 22249
9O.T.I.B. DS 22235
10Top en Twel DS 22227
11Thrium DS 12216
12Havot DS 12212
C meisjes 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1N.O.K. MC 12263
2S.V.W. MC 22257
3D.B.S. MC 12251
4S.N.V.V. MC 12245
5Heecherop MC 12244
6Makkum MC 32236
7VLO MC 12226
8Staveren MC 12225
9WISKY MC 22219
10VC Sneek MC 62212
11Oeverzwaluwen MC 22211
12V.V.H. MC 2227