Uitslagen en standen

Uitslagen  VVH teams

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
23 mrt.Casco Montage / V.V.H. HS 1 - Twister Veracles HS 12-321-25, 21-25, 27-25, 29-27, 12-15
23 mrt.DSVS XA 1 - V.V.H. JA 11-224-26, 19-25, 25-19
22 mrt.S.V.W. DS 3 - V.V.H. DS 10-412-25, 15-25, 18-25, 18-25
22 mrt. - -
22 mrt.Oeverzwaluwen MC 2 - V.V.H. MC 22-125-22, 22-25, 25-22
22 mrt.HeVoC '89 MB 1 - V.V.H. MB 13-225-23, 21-25, 17-25, 25-18, 15-11
22 mrt.N.O.K. MB 1 - V.V.H. MB 20-316-25, 18-25, 22-25
21 mrt.Havot DS 1 - V.V.H. DS 30-414-25, 18-25, 11-25, 14-25
21 mrt.V.V.H. HS 2 - Far Ut HS 13-125-16, 25-16, 22-25, 25-17
16 mrt.V.V.H. MB 2 - Staveren MB 21-225-14, 6-25, 12-25
15 mrt.s.v. De Walde HS 1 - V.V.H. HS 22-327-25, 10-25, 25-20, 8-25, 17-19
15 mrt.S.V.W. MC 1 - V.V.H. MC 14-025-12, 25-15, 25-13, 25-22

We gaan weer beginnen !

Rangen en Standen

Senioren Jeugd
Heren 2e Divisie
#Team Wedstr.Punten
1DIO/Bedum HS 22172
2Madjoe HS 12062
3HHB coaching/CSV HS 11958
4Twister Veracles HS 12054
5Holtland Accountants Set Up (IJsselmuiden) HS 11953
6Voorsterslag/VC Zwolle HS 21952
7Banzo / Side-Out HS 11947
8Lycurgus HS 21946
9Sudosa-Desto HS 22044
10Innofique / S.V.I. HS 11940
11Krathos HS 11935
12Casco Montage / V.V.H. HS 12022
Meisjes B Hoofdklasse
#Team Wedstr.Punten
1CoVos MB 12094
2Rovoc MB 12078
3DSVS MB 12074
4VC058 MB 12067
5S.N.V.V. MB 12054
6Impala MB 22045
7V.V.H. MB 11944
8DIO/Bedum MB 12039
9Sudosa-Desto MB 31936
10HeVoC '89 MB 11927
11VC Drachten MB 11923
12Oranje Nassau MB 1209
Heren 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1S.V.M. HS 12085
2VC Sneek HS 32078
3Staveren HS 12073
4CoVos HS 22064
5D.B.S. HS 32055
6NOK/BEO HS 12054
7V.V.H. HS 22047
8vc Bolsward HS 32046
9Tsjûkemarders HS 21932
10Far Ut HS 12029
11s.v. De Walde HS 11924
12Oeverzwaluwen HS 1208
B jongens 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1V.V.H. JB 11026
2S.N.V.V. JB 11022
3Stasko XB 1914
4vc Bolsward XB 11010
5Punt Ut XB 190
Dames 1e klasse
#Team Wedstr.Punten
1Oeverzwaluwen DS 11991
2VC Drachten DS 11966
3CoVos DS 22066
4vc Bolsward DS 31962
5VoVeSa DS 11852
6D.B.S. DS 22050
7V.V.H. DS 11945
8VC/Zeus2K DS 11937
9S.N.V.V. DS 21936
10Makkum DS 12029
11HeVoC '89 DS 31928
12S.V.W. DS 31913
B meisjes 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1WISKY MB 11441
2Staveren MB 21428
3VC Sneek MB 41428
4V.V.H. MB 21528
5N.O.K. MB 11627
6S.V.W. MB 21320
7O.T.I.B. MB 31413
8vc Bolsward MB 3146
9v.c. Joure MB 4141
Dames 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1CoVos DS 31878
2vc Bolsward DS 51768
3VLO DS 11968
4WISKY DS 11866
5V.V.H. DS 21949
6S.N.V.V. DS 31942
7Far Ut DS 11841
8Swette Switters DS 31836
9Top en Twel DS 11829
103VF/D.B.S. DS 41819
11Oudehaske DS 1184
C meisjes 1e klasse
#Team Wedstr.Punten
1S.V.W. MC 11678
2VC Sneek MC 31653
3Stânfries (IJ) MC 11752
4DSVS MC 11651
5CoVos MC 21640
6Makkum MC 11635
7V.V.H. MC 11635
8vc Bolsward MC 21735
9VC058 MC 21622
10vc Bolsward MC 3164
Dames 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1Swette Switters DS 22092
2S.N.V.V. DS 42076
3SBO DS 12076
4Leevoc DS 32067
5VC058 DS 61957
6VC058 DS 42056
7V.V.H. DS 32051
8VoVeSa DS 22042
9Top en Twel DS 21927
10O.T.I.B. DS 22027
11Thrium DS 12013
12Havot DS 12011
C meisjes 2e klasse
#Team Wedstr.Punten
1N.O.K. MC 12057
2S.V.W. MC 21948
3D.B.S. MC 12046
4Heecherop MC 12040
5S.N.V.V. MC 12040
6Makkum MC 32036
7Staveren MC 12025
8VLO MC 12022
9WISKY MC 21916
10VC Sneek MC 61910
11Oeverzwaluwen MC 2208
12V.V.H. MC 2196