Via Zandstra Sport in Sneek (gevestigd aan het Schaapmarktplein 2) hebben wij als vereniging de mogelijkheid gekregen om (evenals VC Sneek) nieuwe sportschoenen te kopen, met daarop 20% korting! Ze hebben de nieuwste modellen van Asics en Mizuno beschikbaar. Mocht je hier interesse in hebben, dan kun je in de winkel passen (onderstaande pasdata is niet verplicht) en aangeven dat je van VVH Harlingen bent en graag wil dat die schoenen meegaan in de bestelling van de Pasdagen-actie. Je krijgt dan de schoenen niet direct mee, maar ze worden geleverd nadat de bestelling is gedaan (op de woensdag ná de pasdagen). Je hoeft niet nogmaals naar Sneek af te reizen want via Nienke Marije Schaaf (dames 1, werkt in Sneek) valt te regelen dat zij de schoenen meeneemt.

[gview file=”https://www.vvh-harlingen.nl/wp-content/uploads/2015/08/Volleybal-schoenen-aktie-2015.pdf”]

Recommended Posts