Zoals wellicht bekend is de bezetting van dames 2 dit seizoen bijzonder krap te noemen. Ziekte, blessures en andere zaken zorgen dat we wekelijks moeten bekijken of er speelsters ingehuurd moeten worden vanuit de jeugd of vanuit dames 3. Desondanks zijn we het seizoen goed gestart! De eerste twee wedstrijden werden beide met maar liefst 4-0 gewonnen. Ook al waren dit wedstrijden tegen wat minder sterke tegenstanders, we hebben wel gedaan wat ons te doen stond.

De wedstrijd van afgelopen donderdag gingen we ook weer met vertrouwen tegemoet, aangezien we dinsdag een goede training hebben gedraaid. Ook al waren we slechts met 5 op de training, er werd hard en geconcentreerd gewerkt.

Nou, dat harde werken was helaas het enige dat we goed wisten te vertalen naar onze wedstrijd. Na de eerste set was de flow weg en leken we niet meer te weten wat tactiek is. Nadat die redelijke eerste set nog winnend werd afgesloten, lieten we set 2 tot en met 4 uit onze handen glippen 😒

Gelukkig wisten we nog wel heel goed wat gezelligheid is. Na de wedstrijd genoten we van (misschien niet helemaal verdiende) bitterballen. Dan maar onder de noemer troostvoer. Misschien is bitterbal een goede nieuwe sport voor ons? 😜

Langs deze weg nogmaals onze dank aan jeugdspeelsters Maartje en Anique die lieten zien dat zij het niveau van de 2e klasse al prima aan kunnen! Goed gedaan en hopelijk willen ze nog eens mee, gaan we dan weer voor de winst!

Volgende week spelen we op maandagavond een bekerwedstrijd in Workum en woensdagavond halen we de uitwedstrijd tegen VLO in. Hopelijk hebben we na deze beide avonden leuker nieuws te vertellen! 😜🤞🏻

Recommended Posts