Doe mee aan het 
Tilly
van der Schoot toernooi
 24 november a.s

Beste volleybalvrienden,

Op zondag 24 november a.s. zal in de Waddenhal het Tilly van der Schoot volleybaltoernooi worden georganiseerd. Het toernooi begint om 11.30 uur en zal eindigen rond 16.00 uur, afhankelijk van het aantal ingeschreven teams.

Je kunt je inschrijven met een mix team (± 3 heren en 3 dames), een damesteam of een heren team. Per team mogen maximaal twee competitiespelers die hoger dan 2e klasse spelen meedoen.

Je kunt jouw team inschrijven door een mail te sturen naar

[email protected]
Of het hiernaast staande opgave formulier in te sturen

Geef hierbij wel door in welke poule jouw team gaat meespelen en niet geheel onbelangrijk: de naam van jouw team! Het betreft hier een recreatietoernooi waar iedereen aan mee mag doen, dus als je geen ster bent maar volleybal gewoon heel erg leuk vindt om te doen, geef je gerust op!

De kosten voor deelname aan dit toernooi bedragen 25 euro per team, te voldoen vóór aanvang van het toernooi bij de wedstrijdleiding.
Uiterste datum voor opgave is 17 november

We hopen jullie te zien op zondag 24 november !!!