Arbitrage nieuws NeVoBo en Scheidsrechter schema VVH

Deze pagina bevat links naar informatie over (nieuwe, aanvullende) spelregels en arbitrage. 

    • De volledige en officiële spelregels vind je HIER
    • Lees HIER de belangrijkste wijzigingen van het reglement voor seizoen 2021-2022

 Iedereen die fluit MOET de spelregeltoets hebben gedaan EN MET SUCCES HEBBEN AFGEROND! !!

  • De toets maak je hier.

Scheidsrechter indeling seizoen 2023-2024

DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
zaterdag 23 september 202315:00V.V.H. MC 1VC Sneek MC 3Senna Jeeninga
zaterdag 23 september 202315:00V.V.H. XC 1Punt Ut XC 1Mirthe Yntema
zaterdag 23 september 202317:00V.V.H. DS 1Punt Ut DS 1Yvonne Wienbelt
zaterdag 23 september 202317:00V.V.H. JA 1Vovem’90 JB 1Emanuelle Wetterauw
donderdag 28 september 202319:30V.V.H. HS 2vc Buitenpost HS 2Gert Wienbelt
zaterdag 30 september 202315:00V.V.H. MC 1vc Bolsward MC 3Iris Hooghiemster
zaterdag 30 september 202315:00V.V.H. XC 1Oeverzwaluwen XC 1Lotte de Jong
zaterdag 30 september 202317:00V.V.H. DS 1Far Ut DS 1Jelle Kromkamp
zaterdag 30 september 202317:00V.V.H. MA 1VC058 MA 4Eelco Visser
donderdag 12 oktober 202319:30V.V.H. DS 2Stânfries (IJ) DS 3Remco Bronger
donderdag 12 oktober 202321:15V.V.H. HS 2Stasko HS 1Klaske Rijpma
zaterdag 14 oktober 202315:00V.V.H. XC 1vc Bolsward XC 1Welmoed Zeinstra
zaterdag 14 oktober 202317:00V.V.H. DS 1DOSKO/Acta DS 1Otto Koster
zaterdag 14 oktober 202317:00V.V.H. JA 1Olhaco JB 1Emanuelle Wetterauw
donderdag 19 oktober 202319:30V.V.H. DS 2A.N.O. DS 1René v/d Werf
donderdag 19 oktober 202321:15V.V.H. HS 2ODS/Tijnje HS 1Klaske Rijpma
zaterdag 4 november 202315:00V.V.H. XC 1Havot XC 1Marrit Dijkstra
zaterdag 4 november 202317:00V.V.H. DS 1Swette Switters DS 1Greta de Valk
zaterdag 4 november 202317:00V.V.H. JA 1Set Up (IJsselmuiden) JA 1Bart Wolthuizen
zaterdag 4 november 202317:00V.V.H. MA 1VC Sneek MA 3Rients Leijenaar
donderdag 9 november 202319:30V.V.H. DS 2CoVos DS 6Otto Koster
donderdag 9 november 202321:15V.V.H. HS 2v.v. Bakkeveen HS 1 
zaterdag 18 november 202315:00V.V.H. MC 1VC058 MC 4Ilse Yntema
zaterdag 18 november 202317:00V.V.H. DS 1VC Sneek DS 6Yvonne Wienbelt
zaterdag 18 november 202317:00V.V.H. JA 1DAC Dedemsvaart JA 1Floris Meijer?
zaterdag 18 november 202317:00V.V.H. MA 1N.O.K./BEO MA 1Sjoerd Tekstra
donderdag 23 november 202319:30V.V.H. HS 2SCS HS 2 
zaterdag 9 december 202315:00V.V.H. MC 1CoVos MC 1Regina v/d Kooij
zaterdag 9 december 202315:00V.V.H. XC 1Punt Ut XC 2Lotte de Jong
zaterdag 9 december 202317:00V.V.H. DS 1v.c. Joure DS 3Otto Koster
zaterdag 9 december 202317:00V.V.H. JA 1S.V.I. JA 1 
zaterdag 9 december 202317:00V.V.H. MA 1VC Drachten MA 2 
donderdag 14 december 202319:30V.V.H. DS 2Oeverzwaluwen DS 2Sander Wienbelt
donderdag 14 december 202321:15V.V.H. HS 2Grouw ’64 HS 1 
donderdag 18 januari 202419:30V.V.H. DS 2VC Sneek DS 8Remco Bronger
donderdag 18 januari 202421:15V.V.H. HS 2V.C.S. HS 2 
zaterdag 20 januari 202417:00V.V.H. DS 1S.V.W. DS 3 
zaterdag 3 februari 202417:00V.V.H. DS 1CoVos DS 5Jelle Kromkamp
donderdag 8 februari 202419:30V.V.H. DS 2Far Ut DS 2Remco Bronger
donderdag 8 februari 202421:15V.V.H. HS 2Wytgaard HS 1 
zaterdag 2 maart 202417:00V.V.H. DS 1A.V.C. ’69 DS 2Greta de Valk
donderdag 7 maart 202419:30V.V.H. DS 2BEO DS 2René v/d Werf
donderdag 7 maart 202421:15V.V.H. HS 2VoVeSa HS 1 
zaterdag 16 maart 202417:00V.V.H. DS 1VC/Zeus2K DS 1Jelle Kromkamp
donderdag 21 maart 202419:30V.V.H. DS 2Top en Twel DS 2Sander Wienbelt
donderdag 21 maart 202421:15V.V.H. HS 2De Griffioen HS 2 
zaterdag 6 april 202417:00V.V.H. DS 1CoVos DS 3 
donderdag 11 april 202419:30V.V.H. DS 2Staveren DS 1Jelle Kromkamp
donderdag 11 april 202421:15V.V.H. HS 2VC058 HS 3 
DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
zaterdag 23 september 202315:00V.V.H. MC 1VC Sneek MC 3Senna Jeeninga
zaterdag 23 september 202315:00V.V.H. XC 1Punt Ut XC 1Mirthe Yntema
zaterdag 30 september 202315:00V.V.H. MC 1vc Bolsward MC 3Iris Hooghiemster
zaterdag 30 september 202315:00V.V.H. XC 1Oeverzwaluwen XC 1Lotte de Jong
zaterdag 14 oktober 202315:00V.V.H. XC 1vc Bolsward XC 1Welmoed Zeinstra
zaterdag 4 november 202315:00V.V.H. XC 1Havot XC 1Marrit Dijkstra
zaterdag 18 november 202315:00V.V.H. MC 1VC058 MC 4Ilse Yntema
zaterdag 9 december 202315:00V.V.H. MC 1CoVos MC 1Regina v/d Kooij
zaterdag 9 december 202315:00V.V.H. XC 1Punt Ut XC 2Lotte de Jong
DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
donderdag 12 oktober 202321:15:00V.V.H. HS 2Stasko HS 1 
donderdag 19 oktober 202321:15:00V.V.H. HS 2ODS/Tijnje HS 1 
donderdag 9 november 202321:15:00V.V.H. HS 2v.v. Bakkeveen HS 1 
donderdag 14 december 202321:15:00V.V.H. HS 2Grouw ’64 HS 1 
donderdag 18 januari 202421:15:00V.V.H. HS 2V.C.S. HS 2 
donderdag 8 februari 202421:15:00V.V.H. HS 2Wytgaard HS 1 
donderdag 7 maart 202421:15:00V.V.H. HS 2VoVeSa HS 1 
donderdag 21 maart 202421:15:00V.V.H. HS 2De Griffioen HS 2 
donderdag 11 april 202421:15:00V.V.H. HS 2VC058 HS 3 
DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
donderdag 12 oktober 202319:30:00V.V.H. DS 2Stânfries (IJ) DS 3Remco Bronger
donderdag 19 oktober 202319:30:00V.V.H. DS 2A.N.O. DS 1René v/d Werf
donderdag 9 november 202319:30:00V.V.H. DS 2CoVos DS 6Otto Koster
donderdag 14 december 202319:30:00V.V.H. DS 2Oeverzwaluwen DS 2Sander Wienbelt
donderdag 18 januari 202419:30:00V.V.H. DS 2VC Sneek DS 8Jelle Kromkamp
donderdag 8 februari 202419:30:00V.V.H. DS 2Far Ut DS 2Remco Bronger
donderdag 7 maart 202419:30:00V.V.H. DS 2BEO DS 2René v/d Werf
donderdag 21 maart 202419:30:00V.V.H. DS 2Top en Twel DS 2Sander Wienbelt
donderdag 11 april 202419:30:00V.V.H. DS 2Staveren DS 1Jelle Kromkamp
DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
zaterdag 14 oktober 202317:00V.V.H. JA 1Olhaco JA 1 
zaterdag 4 november 202317:00V.V.H. JA 1Set Up (IJsselmuiden) JA 1 
zaterdag 4 november 202317:00V.V.H. MA 1VC Sneek MA 3 
zaterdag 18 november 202317:00V.V.H. JA 1DAC Dedemsvaart JA 1 
zaterdag 18 november 202317:00V.V.H. MA 1N.O.K./BEO MA 1 
zaterdag 9 december 202317:00V.V.H. JA 1S.V.I. JA 1 
zaterdag 9 december 202317:00V.V.H. MA 1VC Drachten MA 2