Arbitrage nieuws NeVoBo en Scheidsrechter schema VVH

Deze pagina bevat links naar informatie over (nieuwe, aanvullende) spelregels en arbitrage. 

    • De volledige en officiële spelregels vind je HIER
    • Lees HIER de belangrijkste wijzigingen van het reglement voor seizoen 2021-2022

 Iedereen die fluit MOET de spelregeltoets hebben gedaan EN MET SUCCES HEBBEN AFGEROND! !!

  • De toets maak je hier.

Scheidsrechter indeling seizoen 2022-2023

DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter2e Scheidsrechterdoor
15-9-202219:30V.V.H. HS 2vc Bolsward HS 2Klaske RijpmanvtDames 2
15-9-202221:15V.V.H. DS 2D.F.S. DS 3René v/d WerfnvtHeren 2
1-10-202217:00V.V.H. MA 2Punt Ut MA 1Floris MeijernvtHeren 1
1-10-202215:00V.V.H. JB 1vv Voorsterslag/VC Zwolle JB 2Ilse YntemaSenna JeeningaDames 1
1-10-202217:00V.V.H. DS 1Leevoc DS 2Remko Haitsmanvt 
1-10-202219:00Casco Montage / VVH HS 1Sudosa-Desto HS 3NevoboNevoboNevobo
6-10-202219:30V.V.H. DS 2Leevoc DS 3Sander WienbeltnvtHeren 2
8-10-202217:00V.V.H. JB 1Olhaco JB 1Meindert Paul KwastnvtHeren 1
8-10-202217:00V.V.H. DS 1Volleybalvereniging Makkum DS 1Otto KosterRemco Bronger 
8-10-202219:00Casco Montage / VVH HS 1Camping Krolsbergen / DIOS HS 1NevoboNevoboNevobo
22-10-202217:00V.V.H. MA 2VC058 MA 2Marnik AgemanvtHeren 1
22-10-202217:00V.V.H. JB 1Captains***Kangeroe JB 1Sjoerd TekstranvtHeren 1
22-10-202219:00Casco Montage / VVH HS 1Set Up (IJsselmuiden) HS 2NevoboNevoboNevobo
29-10-202217:00V.V.H. MA 2VC Drachten MA 2Rik SijtsmanvtHeren 1
29-10-202217:00V.V.H. DS 1Stânfries (IJ) DS 2Greta de Valknvt 
29-10-202219:00Casco Montage / VVH HS 1HeVoC ’89 HS 1NevoboNevoboNevobo
3-11-202219:30V.V.H. HS 2Staveren HS 1Klaske RijpmanvtDames 2
3-11-202221:15V.V.H. DS 2Grouw ’64 DS 1Jelle KromkampnvtHeren 2
17-11-202221:15V.V.H. HS 2S.N.V.V. HS 1Sjoukje SijtsmanvtDames 2
17-11-202219:30V.V.H. DS 2DOSKO/Acta DS 2Remco BrongernvtHeren 2
26-11-202215:00V.V.H. MA 2DOSKO/Acta MA 2Anique HalmaLisanne OudshoornDames 1
26-11-202217:00V.V.H. JB 1Reflex JB 1Henrijs BernansnvtHeren 1
26-11-202217:00V.V.H. DS 1v.c. Joure DS 3Yvonne WienbeltGreta de Valk 
26-11-202219:00Casco Montage / VVH HS 1C.S.V. HS 2NevoboNevoboNevobo
8-12-202219:30V.V.H. HS 2Oeverzwaluwen HS 1Sjoukje SijtsmanvtDames 2
8-12-202221:15V.V.H. DS 2VoVeSa DS 3Otto KosternvtHeren 2
17-12-202215:00V.V.H. MA 2Grouw ’64 MA 1Mirthe YntemanvtDames 1
17-12-202217:00V.V.H. JB 1Rouveen JB 1Reinier KwastnvtHeren 1
17-12-202217:00V.V.H. DS 1Far Ut DS 1Otto KosterRemco Bronger 
17-12-202219:00Casco Montage / VVH HS 1DAC Dedemsvaart HS 1NevoboNevoboNevobo
12-1-202319:30V.V.H. DS 2VC Drachten DS 3Remco BrongernvtHeren 2
26-1-202319:30V.V.H. HS 2s.v. De Walde HS 1Ute HahnnvtDames 2
26-1-202321:15V.V.H. DS 2s.v. Oerterp DS 3Sander WienbeltnvtHeren 2
28-1-202317:00V.V.H. DS 1CoVos DS 3Jelle Kromkampnvt 
28-1-202319:00Casco Montage / VVH HS 1Vovem’90 HS 1NevoboNevoboNevobo
2-2-202319:30V.V.H. HS 2N.O.K. HS 1Klaske RijpmanvtDames 2
2-2-202321:15V.V.H. DS 2Triumphera DS 3Remco BrongernvtHeren 2
11-2-202317:00V.V.H. DS 1VC058 DS 2Yvonne Wienbeltnvt 
11-2-202319:00Casco Montage / VVH HS 1Flash Nieuwleusen HS 1NevoboNevoboNevobo
16-2-202321:15V.V.H. HS 2vc Bolsward HS 2Ute HahnnvtDames 2
16-2-202319:30V.V.H. DS 2VC058 DS 7René v/d WerfnvtHeren 2
11-3-202317:00V.V.H. DS 1HeVoC ’89 DS 2Remko Haitsmanvt 
11-3-202319:00Casco Montage / VVH HS 1Captains***Kangeroe HS 1NevoboNevoboNevobo
16-3-202319:30V.V.H. HS 2Staveren HS 1Klaske RijpmanvtDames 2
16-3-202321:15V.V.H. DS 2DSVS DS 1Jelle KromkampnvtHeren 2
25-3-202317:00V.V.H. DS 1S.V.W. DS 3Greta de Valknvt 
25-3-202319:00Casco Montage / VVH HS 1Voorsterslag/VC Zwolle HS 2NevoboNevoboNevobo
30-3-202321:15V.V.H. HS 2S.N.V.V. HS 1Klaske RijpmanvtDames 2
30-3-202319:30V.V.H. DS 2Stasko DS 1Otto KosternvtHeren 2
15-4-202317:00V.V.H. DS 1Punt Ut DS 1Jelle Kromkampnvt 
15-4-202319:00Casco Montage / VVH HS 1Side-Out HS 2NevoboNevoboNevobo
  V.V.H. DS 2NOK/WalingaTrikes DS 1 xxxx
  V.V.H. DS 1A.V.C. ’69 DS 2 xxxx
DatumTijdTeam thuisTeam uit
zaterdag 1 oktober 202215:00V.V.H. JB 1vv Voorsterslag/VC Zwolle JB 2
zaterdag 1 oktober 202215:00V.V.H. MA 1DSVS MA 1
zaterdag 8 oktober 202215:00V.V.H. MA 1VoVeSa MA 1
zaterdag 26 november 202215:00V.V.H. MA 2DOSKO/Acta MA 2
zaterdag 26 november 202215:00V.V.H. MA 1Volleybalvereniging Makkum MA 1
zaterdag 17 december 202215:00V.V.H. MA 2Grouw ’64 MA 1
DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
donderdag 15 september 202219:30V.V.H. HS 2vc Bolsward HS 2Klaske Rijpma
zaterdag 22 oktober 202215:00V.V.H. MA 1VC Sneek MA 3Tessa Koster
donderdag 3 november 202219:30V.V.H. HS 2Staveren HS 1Klaske Rijpma
donderdag 17 november 202221:15V.V.H. HS 2S.N.V.V. HS 1Sjoukje Sijtsma
donderdag 8 december 202219:30V.V.H. HS 2Oeverzwaluwen HS 1Sjoukje Sijtsma
donderdag 26 januari 202319:30V.V.H. HS 2s.v. De Walde HS 1Ute Hahn
donderdag 2 februari 202319:30V.V.H. HS 2N.O.K. HS 1Klaske Rijpma
donderdag 16 februari 202321:15V.V.H. HS 2vc Bolsward HS 2Ute Hahn
donderdag 16 maart 202319:30V.V.H. HS 2Staveren HS 1Klaske Rijpma
donderdag 30 maart 202321:15V.V.H. HS 2S.N.V.V. HS 1Klaske Rijpma
DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
donderdag 15 september 202221:15V.V.H. DS 2D.F.S. DS 3René v/d Werf
donderdag 6 oktober 202219:30V.V.H. DS 2Leevoc DS 3Sander Wienbelt
donderdag 3 november 202221:15V.V.H. DS 2Grouw ’64 DS 1Jelle Kromkamp
donderdag 17 november 202219:30V.V.H. DS 2DOSKO/Acta DS 2Remco Bronger
donderdag 8 december 202221:15V.V.H. DS 2VoVeSa DS 3Otto Koster
donderdag 12 januari 202319:30V.V.H. DS 2VC Drachten DS 3Remco Bronger
donderdag 26 januari 202321:15V.V.H. DS 2s.v. Oerterp DS 3Sander Wienbelt
donderdag 2 februari 202321:15V.V.H. DS 2Triumphera DS 3Remco Bronger
donderdag 16 februari 202319:30V.V.H. DS 2VC058 DS 7René v/d Werf
donderdag 16 maart 202321:15V.V.H. DS 2DSVS DS 1Jelle Kromkamp
donderdag 30 maart 202319:30V.V.H. DS 2Stasko DS 1Otto Koster
DatumTijdTeam thuisTeam uit1e Scheidsrechter
zaterdag 1 oktober 202217:00V.V.H. MA 2Punt Ut MA 1Floris Meijer
zaterdag 8 oktober 202217:00V.V.H. JB 1Olhaco JB 1Meindert Paul Kwast
zaterdag 22 oktober 202217:00V.V.H. JB 1Captains***Kangeroe JB 1Marnik Agema
zaterdag 22 oktober 202217:00V.V.H. MA 2VC058 MA 2Sjoerd Tekstra
zaterdag 29 oktober 202217:00V.V.H. MA 2VC Drachten MA 2Rik Sijtsma
zaterdag 26 november 202217:00V.V.H. JB 1Reflex JB 1Henrijs Bernans
zaterdag 17 december 202217:00V.V.H. JB 1Rouveen JB 1Reinier Kwast