image_pdfimage_print

Volleyballen op vrijdagavond is voor heren 2 wat problematisch. Er zijn een aantal mensen die moeten werken. Er is er één aan het dansen en er ziin een paar geblesseerd. Blijven er nog 5 over van dit sterrenteam. Gelukkig konden we vanavond een beroep doen op JC. Hij is dan wel gestopt maar mag zo nu en dan wel eens mee van Sanny. Maar ja JC is libero en die mag niet spelverdelen. En die hadden we nodig. Dus mocht Niels zijn debuut maken in de 2e klasse bij H2. De doelstelling aan het begin van het seizoen was het linkerrijtje, maar na een aantal keren verliezen met 4-0 kwam de onderkant van de ranglijst toch wel dichtbij. De tegenstander vanavond was Far ut uit Hommerts. De sporthal in Hommerts is ongeveer 18,5 meter lang, dat houd dus in dat je 25 centimeter achter de lijn hebt om op te slaan, daar past maat 45 echter niet in. Dus mochten we van de scheidsrechter in het veld staan om op te slaan. Het team en de spelverdeler, of anders om de spelverdeler en het team moesten nog wat aan elkaar wennen, maar na een aantal aanvallen in het net en tegen de muur, kwamen er een paar punten voor VVH op het telbord. Het blok stond goed en gelukkig had Far ut meer moeite met de afmetingen van de zaal dan wij. De eerste set werd gewonnen met 25-21. De coach had niks te wisselen dus de 2e set werd met dezelfde opstelling gestart en ook die werd gewonnen met 25-18. Far ut kreeg inmiddels door dat ze met prikballen en aanvallen langs het blok meer punten scoorden. Dus moest coach Adrie de zaak even op scherp zetten. “ Het hoeft niet altijd hard, zoek de gaatjes op, maak geen fouten, houd ze onder druk”. Niels luisterde goed naar deze nuttige aanwijzingen, en na het zoveelste balletje midden in het veld op de drie meterlijn vroeg de tegenstander of het niet wat anders kon. De 3e set werd ook gewonnen. Bij het begin van de 4e werd de tribune achter het veld op het podium gevuld met een meisjesteam. De dames maakten genoeg lawaai, maar dat kwam het spel van de thuisploeg niet ten goede. De 2e 4-0 overwinning dit seizoen kwam in zicht, Far ut spartelde nog wel wat tegen maar maakte er bij een stand van 24-21 een eind aan met een bal in het net. Al met al een prima avond voor H2. Volleyballen met achter de muur de plaatselijke fanfare aan het oefenen en in de kantine de kaartclub aan het klaverjassen. Het heeft wel wat.