image_pdfimage_print

Het is weer een tijdje stil geweest rondom dames 2. Dat wijten we maar aan drukte; we hadden namelijk twee feestjes te vieren de afgelopen weken! Tineke en Tessa vieren hun verjaardagen (samen 70!) en laten wij nu gek zijn op lekker eten en gezelligheid. Bovendien bleek een tompouce voor de wedstrijd garant te staan voor prima spel tegen de nummer 2 (Vc Bolsward) op 23 november.. We wisten de eerste set te winnen en gaven het VCB de rest van de wedstrijd ook zeker niet cadeau!

De week erna mochten we in Balk aantreden tegen de dames van DBS. 
Een rommelige en onrustige wedstrijd waarbij de befaamde zandstrooitechniek werd ingezet. Na een ronduit slechte eerste set(die uiteraard verloren werd) wandelden we in set 2, 3 en 4 vrolijk over de Balkster Smashers heen. Vier belangrijke puntjes in the pocket!

Een weekje vrij deed ons vervolgens goed. Afgelopen donderdag kwamen de dames van Far Ut op bezoek in de Waddenhal. We begonnen goed aan de wedstrijd en wonnen de eerste set vrij overtuigend. De tweede set waren we het helaas even kwijt… Far Ut liet ons merken dat we niet voor niets direct concurrenten zijn in de ranglijst van dit moment. We konden de achterstand niet meer rechtbreien en dus werd de focus verlegd naar set 3 en 4. Met enige moeite wisten we deze sets te winnen. Bij vlagen met prima spel, maar ook kennen we nog regelmatig slordigheidjes…

Veel tijd om hieraan te werken hebben we echter niet. We hebben nog één wedstrijd te spelen voor de winterstop en deze is wederom tegen Far Ut! Uiteraard weer voor een goed resultaat, we hopen dus maar dat de kerstborrels van deze week niet al te veel slechte invloed hebben… 😉

Alvast fijne feestdagen gewenst en tot in 2019!